O nás

Distribúcii a veľkoobchodnému predaju darčekových a dekoračných predmetov sa venujeme od roku 2009. V našom portfóliu je viac ako 10 000 produktov. Pre zákazníkov ponúkame výber toho najlepšieho na našom veľkoobchodnom eshope, kde nájdu vyše 2500 produktov. Táto ponuka produktov je každoročne obohatená o vyše 500 noviniek.

Spolupracujeme s overenými výrobcami produktov v Číne, kvalitu produktov si preverujeme našimi vlastnými inšpektormi. Na Slovensku taktiež zastupujeme a sme výhradným distribútorom darčekových predmetov vybraných značiek.

Našim partnerom umožňujeme rýchle a pohodlné objednávanie tovaru cez náš veľkoobchodný eshop. Náš obchodný tím zabezpečuje dôkladný servis pre našich obchodných partnerov. Odberateľom poskytujeme neustálu zákaznícku podporu, tlačené a elektronické katalógy, prezentačné stojany, predvádzacie boxy a rýchle doručenie. Sieťam predajní zabezpečujeme kvalitný servis vďaka nášmu obchodnému tímu, ktorý je pripravený poradiť a pomôcť s výberom správnych produktov. 

Všetky naše produkty spĺňajú normy podľa európskej legislatívy.


Spokojní zákazníci